S Yellow point objevíte nové adrenalinové zážitky i zdokonalíte své sportovní dovednosti. Díky naší spolupráci s Yellow poit navíc máte příležitost v zimě i v létě zažít dobrodružství za výhodnější ceny.

Podívejte se, co všechno pro vás Yellow poit ve Špindlerově Mlýně připravil v letní sezónně.

Zip line – 120 metrů dlouhá jízda na laně, které je zavěšeno ve výšce 25 metrů podél přehradní hráze Labská. Atrakce je vhodná pro děti i dospělé. Můžete si tady také vyzkoušet slaňování pod vedením zkušených instruktorů.

Adventure park najdete na pěší zóně z centra města směrem na Medvědín. Nachází se zde velmi oblíbená obří houpačka, bungee trampolína, lezecká síť, lezecká stěna, obří žebřík, lukostřelba, aquazorbing a dětské hřiště pro nejmenší. Vaše ratolesti rádi zabaví v Art centru Puntík, kde si mohou vlastnoručně potisknout tričko nebo pomalovat hrneček. V Adventure parku vám také rádi zapůjčí terénní koloběžky na sjezd z Medvědína.

V centru města sídlí půjčovna, kde si během letní sezóny můžete půjčit elektrokola, elektrokoloběžky a horská kola.

Můžete si zde také zakoupit koloběžkovou dráhu – sjezd na silniční koloběžce ze Špindlerovy boudy zpět do centra, kterou zajišťuje Yellow point s plným servisem. Z centra vás vyveze autobus nahoru ke Špindlerově boudě, kde vám půjčí koloběžku s helmou. Sjezd zpět do centra dlouhý 10 km je vhodný pro děti od 6 let.

Dále Yellow point organizuje výlety do Podkrkonoší na čtyřkolkách. Doprovázet vás bude zkušený instruktor, který vás proveze po loukách, polních cestách, lesích a brodech.

Yellow point vám v letních měsících zajistí i další aktivity jako je lezení po skalách, rafting, paintball, průvodce po horách a další. Veškeré informace o aktivitách naleznete na webu Yellow point.

V zimní sezóně provozuje Yellow point lyžařskou školu. Tým zkušených instruktorů vám pomůže zdokonalit se na lyžích či snowboardu během privátní nebo skupinové výuky. Pro nejmenší je vždy připravený Kids ski park nedaleko parkoviště Hromovka. Věřte, že vaše děti jsou v těch nejlepších rukách a pokroky jsou znatelné po pár hodinách.

Pokud však dáváte přednost přírodě a volným terénům, zkušený instruktor vám na skialpech ukáže krásu Krkonoš. 

Nemáte žádné vybavení? Rádi vám veškeré vybavení zapůjčí v půjčovně v centru města. Najdete tu lyže prémiové kvality, snowboardy, nové skialpové vybavení, běžky, sáňky, sněžnice. Jako jedni z mála ve Špindlerově Mlýně vám také zapůjčí lyžařské oblečení.

I v zimě organizuje Yellow point výlety na čtyřkolkách. Čeká na vás zhruba hodinová trasa po krásách a vyhlídkách Špindlerova Mlýna. Zážitek, na který se nezapomíná!

O zábavu pro celou rodinu se postará sáňkařská dráha. Z centra města vás vyveze personál na Špindlerovu boudu, kde vám zapůjčí sáňky, a pak už si jen stačí užít 3,5 km dlouhý sjezd zpátky do Špindlerova Mlýna.

V neposlední řadě je tu snowtubing, neboli jízda ve sněhovém tobogánu na nafukovací duši, který bezesporu patří mezi další oblíbené zimní atrakce. Najdete ho na Bedřichově, nedaleko centra Špindlerova Mlýna.

O všech aktivitách a slevách, které pro vás máme připravené díky spolupráci s Yellow point, vám rádi předáme při příjezdu.