Ubytování pro školy i firmy na míru

Čím víc lidí, tím větší legrace. My máme legraci moc rádi, a proto nás baví pořádání skupinových pobytů pro malé i velké.

Pobyty pro školy, DDM a sportovní kluby

Nejčastěji k nám jezdí školy na lyžařské výcviky a školy v přírodě. Spolupracujeme i se sportovními kluby a organizacemi, které se starají o mimoškolní aktivity dětí. Ti všichni tu mají otevřené dveře pro pořádání soustředění, táborů a ozdravných pobytů.

Pokud tedy pořádáte lyžák, tábor, školní výlet, či školu v přírodě, vyrazte s dětmi k nám, do Krkonoš a poznejte zdejší okolí. Chata u Jirky vám totiž nabízí ideální ubytování pro tyto akce. Kromě ideální polohy u hranice KRNAPu a kvalitního vybavení vám nabídneme i bohaté zkušenosti s podobnými akcemi.

Soukromé a firemní akce – nemožné ihned, zázraky do tří dnů!

Nelekneme žádné výzvy, vyzkoušejte nás! Uvidíte, že obstojíme. S chutí pro vás uspořádáme oslavu narozenin, výjezdní zasedání, či teambuilding přesně podle vašeho přání.

Chata u Jirky je perfektním místem pro pořádání soukromých i firemních akcí různé velikosti. Stačí se jen rozhodnout, kolik lidí se vaší akce zúčastní, kdy se uskuteční, sdělit nám svou představu a můžete se těšit na skvělou akci.

Poptávkový formulář

Líbí se vám naše nabídka a chtěli byste se k nám vypravit? Napište nám, jak byste si pobyt u nás představovali.

[contact-form-7 id=“31″ title=“Kontaktní formulář skupinové pobyty“]