Skvělé jídlo v příjemném prostředí

Dobře víme, že plné břicho je základ spokojenosti, každý den tu na vás bude čekat bohatá snídaně a když si to budete přát i oběd či večeře. Je tedy jen na vás, jestli se rozhodnete pro snídaně, polopenzi či plnou penzi.

Snídaně

Snídaně podáváme formou švédských stolů, kde nechybí šunka, sýr, pečivo, máslo, med, džemy, káva, čaj, mléko a samozřejmostí jsou i cereálie. Zkrátka klasika, která potěší každého hladovce.

Obědy a večeře

V naší restauraci se pohodlně usadí 70 strávníků a všechny je zvládneme nakrmit v rekordním čase! Servírovat vám budeme pochoutky z domácí kuchyně, na které se specializujeme. Základem naší kuchyně jsou poctivé suroviny a precizní zpracování. K jídlu vám rádi načepujeme pivo z pivovarů Ferdinand a Krakonoš nebo limonádu.

Dietní strava po dohodě

V naší kuchyni pro vás i pro vaše děti rádi připravíme jídlo odpovídající vašim dietním požadavkům k snídani, obědu i večeři. V nabídce máme též bezlepkové pivo. Nemusíte si tedy s sebou nic vozit, všechno máme. Stačí nám dát vědět a vaše rodinná dovolená s jakoukoliv dietou proběhne na jedničku!

Soukromé akce

 Uspořádat u nás můžete soukromé i firemní akce – třídní sraz, svatbu, oslavu narozenin či jinou větší akce, která se vám domů nevejde. V létě je tu možnost grilování v zahradě. Řídíme se heslem, náš host, náš pán, menu vám připravíme na míru a zařídíme i další věci, jako je program a ubytování.

Do restaurace si můžete přijít posedět i mimo dobu společných jídel – čekat na vás bude usměvavá obsluha a plně vybavený bar. I nějaká ta dobrota z kuchyně nebo kafíčko.

V letních měsících je tu pro vás zahrádka se slunečníky, která zve k příjemné odpolední siestě s pohledem do zahrady.